logo

KAYI’DAN HABERLER

21 Eylül 2007

Beko Beyaz Eşya Fabrikası planlanan tarih olan Eylül 2007’de tamamlandı

Rusya’da 91,000 m2 üzerine kurulu Beko Beyaz Eşya Fabrikasının 12 ay gibi kısa bir sürede inşaat kalitesinden taviz vermeden tamamlanmasının sevincini yaşıyoruz. Yönetim Kurulu üyelerimiz, çalışanlarımız ve diğer misafirlerimizin katıldığı açılış törenimizde KAYI’nın gelecek planları, dengeli ve hızlı gelişimi, Rusya, Kazakistan ve Cezayir’deki yatırımları konuşuldu. Açılış töreninde KAYI İnşaat olarak birkez daha Türk Müteahhit firmaları arasında en çok tercih edilen firma olmanın gururunu yaşadık.
Yurtdışındaki başarılarımıza ilaven, yurtiçi pazarında da başarılı konut projelerimiz bulunuyor; Ulus Maksimum Evler projemizi kısa bir süre önce tamamladık ve Ka Green Konutları halen daha inşaat halindedir. Büyüme politikamıza parallel olarak, özellikle Anadolu’da etkin projeler yapmayı planlıyoruz.
Hem yurt içi hem de yurt dışı başarılarımıza ek olarak, bu sene kuruluşumuzun 15. Yılını kutluyoruz. Bizimle olan tüm çalışanlarımızı ve ortaklarımızı kutluyor ve gelecekte başarılarımızın devamını temenni ediyoruz. Geri