Home / Contact Us / Türkçe
 
 
 
 
Haberler
Diğer Haberler
Kayı İnşaat’tan Baltıklar’ın en büyük alışveriş merkezi 19 Ağustos 2009

Kayı İnşaat’ın inşasına 2007’de başladığı, Baltık ülkelerinin en büyük, Avrupa’nın ilk 3 AVM’si içinde yer alan OZAS projesi, global krize rağmen hız kesmeden tamamlanarak, Alman ECE Projekt Management Vilnius’a 20 Ağustos Perşembe günü teslim edildi.

Kayı İnşaat’ın en üst düzey inşaat teknolojisi ve birinci sınıf teknik standartlarla yapımını gerçekleştirdiği OZAS Alışveriş ve Eğlence Merkezi, bir Türk firmasının Avrupa Birliği üyesi ülkeler içinde gerçekleştirdiği en büyük proje oldu. 2 yıl gibi kısa bir sürede 90 Türk mühendis ve 2 bin 500 Türk işçisinin emeğiyle tamamlanan OZAS Projesi, pek çok yönüyle Avrupa Birliği inşaat sektöründe referans olarak gösteriliyor.

185 bin m² inşaat alanına sahip OZAS Alış Veriş ve Eğlence Merkezi’nde 200 mağaza bulunuyor. Pek çok markanın şimdiden yerini aldığı Merkez’de mağazalar dışında süpermarket, sinema, kafe, restaurant ve eğlence kompleksi bulunmakta. Görkemli mimarisi ile de dikkat çeken OZAS, kapalı ve açık otopark gibi müşterilerin giriş ve çıkışlarını kolaylaştırıcı bir alt yapı da en modern şekilde dizayn edildi.
 
 
   
Copyright 2013 KAYI