logo

GAYRİMENKUL GELİŞTİRME & YATIRIM

KAYI Gayrimenkul Geliştirme & Yatırım özellikle İstanbul ve Akdeniz Bölgesinde çevre dostu, yüksek kaliteli ve bölgeye özel gayrimenkul projelerini geliştirmek için kurulmuştur. Deneyimli ve profesyonel kadrosuyla KAYI; gayrimenkul projelerinin geliştirilmesini, işletilmesini, finansmanını, satış ve pazarlamasını ve satış sonrası faaliyetlerini üstlenmektedir. Türkiye’deki uzun yıllara dayanan deneyimden sonra, yurtdışında özellikle Rusya, Cezayir ve BAE’nde konut ve ofis kompleksleri, oteller, sosyal ve kültürel alanlarında yatırım ve geliştirme faaliyetleri yapılmıştır.

Yatırım faaliyetlerini dünya çapına yayan KAYI, Fransa’nın önde gelen otel zinciri Accor Grubu tarafından Cezayir ve Rusya’da Sofitel, Novotel ve IBIS otellerinin inşa edilmesi ve geliştirilmesi işini üstlenmiştir. KAYI otel geliştirme projelerine ek olarak; ofis, otel, sosyal tesis ve sergileme alanlarından oluşan en son teknolojiye sahip karma kullanımlı ticari gayrimenkul projeleriyle Cezayir’de yatırım yapmaktadır.

KAYI Körfez’de müteahhitlik, gayrimenkul geliştirme ve yatırımcı olarak entegre faaliyetlere sahiptir. Yatırımcılarına iş dünyasıyla tatili bir arada gerçekleştirme fırsatı sunan, 500 adet konutu ve 5 yıldızlı oteli içeren, Ras Al Khaimah’daki insan yapımı Al Marjan Adasındaki Harbour Beach Rezidans ve Oteli KAYI’nın önemli projesidir.

KAYI, gayrimenkul yatırımlarına ilaven, Türkiye’deki ekonomik gelişmenin bir sonucu olarak elektrik talebi arttığı için, çevreyi kirletmeyen hidroelektrik enerji santralleriyle yenilenebilir enerji tedariğini yükseltmeye karar vermiştir. Yenilenebilir hidroelektrik enerji santralleri KAYI’nın yatırım projeleridir; hidroelektrik enerji santrallerinden 1 tanesi elektrik üretirken, 3 tanesi elektrik üretmeye hazır ve bir tanesi inşaat halindedir.

Ana Projeler

Kavacık Plaza – İSTANBUL / TÜRKİYE

Projeyi İncele

Hotel Ibis, Samara – SAMARA / RUSSIA

Projeyi İncele

Ulus Maksimum Evler – İSTANBUL / TÜRKİYE

Projeyi İncele