logo

KLİNİK HİZMETLER

KLİNİK HİZMETLER

Klinik Hizmetler Türkiye’de ve Uluslararası alanda Radyoloji, Radyoterapi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon, Sterilizasyon ve Laboratuvar hizmetlerini kamu ve özel sektörde faaliyet gösteren sağlık kurumları ihtiyaçları doğrultusunda kurar ve müşteri özelinde hazırlanan modeller ile yüksek teknolojiyi odak noktası alarak işletir. Tüm hizmetlerde kaliteden ödün vermeden uluslararası kabül görmüş dünya markaları tercih edilmektedir. Türkiye’deki Radyoloji hizmetlerinde edinilmiş lider konumdan kaynaklanan bilgi birikimi ve tecrübeyle ulusal ve uluslararası sağlık yatırımlarındaki portföy hızla genişletilmektedir.

Klinik Hizmetler / TürkiyeKAYI Medikal, 2014 yılında yerel bir radyoloji görüntüleme firmasını bünyesine katarak; radyoloji görüntüleme, radyoterapi, sterilizasyon ve fizyoterapi-rehabilitasyon işlerinde hem cihaz hem de servis tedarikçisi olarak anahtar teslim hizmet vermeye başlamıştır. Halihazırda, Türkiye çapında 35 hastanede 85 ünitedeki faaliyetleriyle sektörde pazar lideri olmuştur.

Türkiye’de radyoloji, radyoterapi, sterilizasyon, fizik tedavi ve rehabilitasyon hizmetlerini tek bir şemsiye altında sağlayan ilk ve tek şirkettir. Yüksek motivasyonlu ve çalışkan uzman kadrosu sayesinde bugün KAYI Medikal, Türkiye’de devlet ve üniversite hastanelerine hizmet veren en önemli firma olmuştur.

Manyetik Rezonans (MR), Bilgisayarlı Tomografi (BT), Dijital X Işını, Dijital Mamografi, Ultrason/Dopler Ultrason ve Floroskopiden oluşan görüntüleme hizmetleri GE, Siemens, Phillips ve Toshiba gibi Dünyanın en tanınmış markalarının ileri teknoloji ürünü ekipmanları ile verilmektedir. Tıbbi tedavi kısmında KAYI Medikal, özellikle onkoloji dalında Türkiye’deki yüksek nüfuslu yerleşim bölgelerinde Varian, Accuray ve Elekta gibi tanınmış markaların ekipmanları ile hizmet sunarak bu alanda da önemli bir firma olmayı hedeflemektedir.Klinik Hizmetler / Uluslararası