Home / Contact Us / Türkçe
 
 
 
Yönetim Kurulu


Orhun KARTAL

Coşkun YILMAZ

18 yıllık uzmanlığımızla rekabetçi taahhüt sektöründe en güçlü en dengeli ve en iddialı uluslararası şirketlerden biri olduk. Kuruluşumuzdan bugüne, önceliğimiz ve en önemli motivasyonumuz müşterilerimizin tatmini oldu. İş hayatında en önemli başarı olarak, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmayı ve daha da önemlisi bunu korumayı ilke olarak benimsiyoruz.

Büyümemiz devam ettikçe, zaman başarımızın ve iş hayatımız boyunca gelişen uzmanlığımızın göstergesi oldu. Şirketlerimiz faaliyet alanlarında kendilerini kanıtlayıp kendi sektörlerinde çıkış yapan firmalar arasında yer aldı.

Vizyonumuz ve değerlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun en iyi ve en kaliteli çözümleri sunacak şekilde çalışmamızı gerektiriyor.

Başarılarımızdan aldığımız teşvik ve güvenle uluslararası müşterilerimizle bulunduğumuz uzun vadeli ilişkilerimiz ile gelecekte daha büyük başarılar elde etmeyi hedefliyoruz Kararlılık prensibi ile sürekli daha büyük adımlar atarak faaliyetlerimizi geliştirmeye devam edeceğiz.

 
Yönetim kurulu dokümanını indirmek için tıklayınız
 
 
 
 

   
Copyright 2013 KAYI