logo

RADYOLOJİ

RADYOLOJİ

KAYI Medikal, 2014 yılında kamu, özel ve üniversite hastanelerinde radyoloji görüntüleme hizmetleri vermeye başlamıştır. Bu dönem Türkiye’nin kendisini dünyada sağlık sektöründe modern standartlarıyla kanıtladığı bir döneme rast gelmektedir.

Günümüzde KAYI Medikal, Türkiye’nin farklı şehirlerinde birçok farklı uzmanlık alanına sahip yüzlerce çalışana sahiptir.

KAYI Medikal, 2016 yılı itibariyle, toplam 20,000 yataklı 31 kamu, 2 özel ve 2 üniversite hastanesinde, yılda 6.000.000’dan fazla tetkik yapmaktadır. Yurtiçinde edinilen bilgi birikimiyle, uluslararası alanda da yurtiçi rakamlarını yakalamayı planlamaktadır.

KAYI Medikal, her zaman en iyi ve en son teknoloji cihazlar ile hizmet sunmayı hedeflemektedir. Bunu başarmak ve en iyi hizmeti verebilmek için GE, Siemens, Philips, Toshiba, Shimadzu gibi dünyada kendini görüntüleme sektöründe kanıtlamış firmalarla ortak çalışmaktadır.

Dijital Sağlık Teknolojileri sayesinde, radyolojik muayene ve sonuçları farklı şehirlerdeki merkezlerde Hastane Bilişim İşletme Sistemleri sayesinde görüntülenebilmektedir.

Erzurum’da gerçekleştirilen bir MR çekimi, Aydın’daki bir radyoloji uzmanınca raporlandırılıp, Gaziantep’te teleradyoloji kullanılarak yazdırılabilinir. Ayrıca KAYI Medikal, Şanlıurfa’da 5 hastaneye teleradyoloji sistemlerinin kurulumunu ve işletilmesini üstlenmiş ve bu hastaneler için raporlama hizmetleri vermiştir.