logo

SAĞLIK

SAĞLIK

Son yıllarda Türk Sağlık Sektörü Türkiye’deki sağlık hizmetleri ve tesislerinin kalite ve verimliliğini arttırmak amacıyla birçok yatırım olanağı geliştirmiştir. KAYI Medikal, 2011 yılında bu potansiyelin bilinciyle Türkiye ve yurtdışında sağlık ve sağlıkla ilişkili hizmetlerinde faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur.

KAYI ilk olarak Türkmenistan ve Rusya’da Sağlık Merkezleri’nin tasarım ve anahtar teslim projelerini gerçekleştirmiştir. Sağlık sektöründeki inşaatla ilgili teknik bilgi birikimini elde ettikten sonra, Türk Hükümeti’nin özel sektörü bu projelerde desteklemesi üzerine geliştirilen Kamu Özel Ortaklığı projelerinde (PPP) yer almıştır. Halen inşaatı devam eden Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü bu kapsamdaki ilk PPP projesidir. KAYI bu projenin tasarım, inşaat ve finansmanını gerçekleştirip; işletmesinden 25 yıl boyunca sorumlu olacaktır. 1875 yatak kapasitesi, 579,998 m2’lik kapalı alanıyla 330,091 m2’lik bir arazi üzerine inşa edilmektedir ve tamamlandığında Türkiye’nin güneydoğusunun en büyük, Türkiye’nin de 4. büyük entegre sağlık kampüsü olacaktır. KAYI, inşaat sürecinden sonra, 25 yıl boyunca dünya çapındaki ortaklarıyla tesis işletme ve diğer klinik ve klinik dışı servisleri temin edecektir.

KAYI Medikal, 2014 yılında yerel bir radyoloji görüntüleme firmasını bünyesine katarak; radyoloji, radyoterapi, sterilizasyon ve fizik tedavi ve rehabilitasyon işlerinde hem cihaz hem de servis tedarikçisi olarak anahtar teslim hizmet vermeye başlamıştır. Halihazırda, Türkiye çapında 35 hastanedeki faaliyetleriyle sektörde pazar lideri olmuştur. Yüksek motivasyonlu ve uzman kadrosu sayesinde bugün KAYI Medikal, Türkiye’de devlet ve üniversite hastanelerine hizmet veren en önemli firma olmuştur

KAYI Medikal’ın farkı:
  • Kamuda Radyoloji Sektöründeki en büyük yatırımcı ve işletmeci olması,
  • En zengin cihaz parkına sahip olması,
  • Bünyesinde en fazla çalışan sayısını bulundurması,
  • Sağlık hizmetini inşaattan işletmeye kadar, tek çatı altında toplaması.

KAYI Medikal’in Faaliyet Alanları:

KAYI Medikal, geleceğe yönelik adımlarını sağlam atıp, Türkiye ve uluslararası alanda medikal ve diyagnostik faaliyetlerinde hem yatırımcı hem de çözüm ortağı olarak boy göstermektedir. ENR Global Sourcebook, KAYI’yı sağlık sektöründe yer alan 25 inşaat firması içinde 12. büyük inşaat firması olarak göstermektedir. KAYI başarılarıyla dış pazardaki mevcudiyetine devam edecek ve sağlık alanında dünya çapında en büyük müteahhit, yatırımcı ve servis sağlayıcı firmalardan biri olmayı hedeflemektedir.

Ana Projeler

SAĞLIK

Priştine Özel Hastanesi – PRISTINE / KOSOVA

Projeyi İncele

SAĞLIK

DAR EL BEIDA ÖZEL HASTANESİ – ALGİERS / CEZAYİR

Projeyi İncele

SAĞLIK

Bechar Askeri Hastane – BECHAR / CEZAYİR

Projeyi İncele

SAĞLIK

Ouargla Askeri Hastane – OUARGLA / CEZAYİR

Projeyi İncele

SAĞLIK

Gaziantep Entegre Sağlık Kampüsü – GAZİANTEP / TÜRKİYE

Projeyi İncele

SAĞLIK

Awaza Sağlık Merkezi – TÜRKMENBASHİ / TÜRKMENİSTAN

Projeyi İncele

SAĞLIK

Green Grove Sağlık Merkezi – MOSKOVA / RUSYA

Projeyi İncele